Yaşam

Derya Kenan’ın Hayatını Kurtaracak mı? Tozluyaka 21. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti!

Başrollerinde Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Begüm Birgören ve Kaan Mirac Sezen üzere başarılı isimlerin yer aldığı FOX TV’nin sevilen dizisi Tozluyaka tüm hızıyla ekranlara devam ediyor. Her hafta pazar günleri yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkan gençlik dizisinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Tozluyaka 21. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Tozluyaka son bölümünde, Kenan’ın söylediği hastalık palavrası gerçek olunca büyük yıkım olur ve panik halindedir. Etrafındaki herkesi tesiri altına almıştır.

Kenan’ın hastalığının tek çaresi ise birilerinin bedel ödemesine neden olur. Diğer tarafta Zeyno ve Çağrı’nın bağına karşı çıkan Arap ve Ali’nin karşısında ise Mavi ve Duru durmaktadır.

Bütün berbat durumlar yaşanırken ortada kalan aileler ve çocukları olur. Kaideler bazıları için keyifli son getirirken bazıları ise büyük zorluklarla baş başa kalırlar.

Tozluyaka yeni kısım fragmanında ise, Kenan hastalığının tek devasının Derya olduğunu, Ali’ye söylerken Derya ise buna şiddetle karşı çıkar.

İşte Tozluyaka 21. Kısım 1. Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu