Haber

Avcılar’da arkasından yaklaşıp cebindeki telefonu alıp kaçtı.

AVCILAR’da 5 aylık hamile olan Yağmur Şeneroğlu, bebek arabasıyla gezerken arkasından sessizce yaklaşan zanlı, cebindeki cep telefonunu alarak kaçtı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 10 Nisan günü saat 14.15 sıralarında Tahtakale Mahallesi Buse Caddesi’nde meydana geldi. Hastaneye gitmek için evden çıkan 5 aylık hamile Yağmur Şeneroğlu, 2 yaşındaki kızıyla birlikte bebek arabasında kaldırımda yürürken, arkasından sessizce yaklaşan zanlı, Şeneroğlu’nun cebindeki telefonu aldı ve yürüyerek uzaklaştı. Telefonunun çalındığını saniyeler sonra anlayan bayan, zanlının peşine düştü.

“Dışarı Çıkmaktan Korkuyor”

Telefonu çalınan Yağmur Şeneroğlu’nun yakını Servet Şeneroğlu, “Hastaneye gitmek için evden çıkıyordu, kayınpederi arabayla onları hastaneye götürecekti. Kameraya baktık. Kaydediyoruz.Takip ettik,yaklaşıp cebinden telefonu aldı.Polise gittik.Son bir haftadır Şahintepe ve Güvercintepe mahallelerinde benzer olaylar yaşanıyor.Teyze “Korktuğu için hastaneye gidemiyor. . Şimdi dışarı çıkmaya korkuyor” dedi. Polisin zanlıyı yakalamak için çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

haberhuyuk.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu